Řidičský průkaz skupiny B – osobní automobil

V dnešní době si lze život bez řidičského oprávnění skupiny B na osobní auto jen těžko představit. Schopnost bezpečně a správně řídit auto se stala nezbytností v profesním i osobním životě. Stále zvyšující se počet aut na silnicích klade na všechny řidiče zvýšené nároky. Klademe si za cíl uchazeče o řidičské nejen naučit dobře dopravní předpisy, chceme rovněž aby byli schopni řešit každodenní situace za volantem. Naši instruktoři jsou zkušenými odborníky a jsou schopni dát budoucím řidičům a řidičkám cenné rady.

Jak probíhá výuka a výcvik?

Výuku a výcvik provádíme dle individuálního studijního plánu. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Teoretické znalosti získáte nejen v učebně, ale i při jízdách od instruktorů.

Praktický výcvik, tedy jízdy, probíhá vždy individuálně na základě osobní domluvy s instruktorem. Můžeme Vás vyzvednout v místě domova, zaměstnání či školy. Z prvních jízd nemusíte mít obavy. Instruktoři s Vámi nejprve navštíví autocvičiště. Jakmile získáte jistotu v základech ovládání vozu, vyrazíte do provozu.

Výuka pro osobní automobil Výcvik skupiny B (osobní automobil)
Výuka předpisů o provozu vozidel 5h Autocvičiště 2h
Výuka o ovládání a údržbě vozidla 1h Malý provoz 5h
Výuka teorie a zásad bezpečné jízdy 3h Střední provoz 12h + 9h
Výuka teorie zdravotnické přípravy 1h Praktický výcvik údržby vozidla 2h
Opakování a přezkoušení 1h Praktický výcvik zdr. přípravy 4h


Další informace

Vozový park